Cisco (PWR-C1-1900WAC-UP) 1900W Power Supply
No reviews yet Write a Review
SKU: PWR-C1-1900WAC-UP
Availability: Not Available. Please contact us on 0398117042
Hurry up! Current stock:
icon Share icon Share
5 customers are viewing this product
PWR-C1-1900WAC-UP Overview
Description
Manufacturer
Cisco Systems, Inc
Manufacturer Part Number
PWRC11900WACUP
Manufacturer Website Address
http://www.cisco.com/c/en_au
Brand Name
Cisco
Product Name
1900W Power Supply
Packaged Quantity
1
Product Type
Redundant Power Supply
Power Description
Input Voltage
  • 120 V AC
  • 230 V AC